Praktičan anti-shock sigurnosni ventil koji sprečava mogući prodor električnog napona u vodovodnu instalaciju i štiti korisnika od potencijalnog strujnog udara tokom tuširanja ili korišćenja bojlera. Idealan je za kupatila sa starijim instalacijama ili kada želite dodatnu sigurnost — jer mirna glava nema cenu.
Napravljen je od PBT inženjerske plastike, otporne na visoke temperature, smrzavanje i pucanje.
Univerzalni priključak: 20 mm
Ne utiče na pritisak ni protok vode
Materijal: ABS + bakar — izdržljivo, vodootporno, dugotrajno
Ugradnja: brza, bez alata
Dimenzije: 45 × 64 mm
Težina: 70 g
U paketu dobijate 2 komada. Tuširanje bez brige — mala investicija za veliki mir.
A sad ono najlepše… cena!
Ako u Google ukucate „sigurnosni ventil za bojler – zaštita od strujnog udara“, videćete da ga u Srbiji prodaje još samo jedan prodavac — ali za 1800 din za par.
Naša cena je znatno povoljnija: 1300 din za ista dva ventila.
Drugim rečima: ista stvar, a manje muke za novčanik.
A i lepše zvuči kad se kaže: „Uzeo sam gde je najpovoljnije.“
► Техничке предмете шаљем као препоручену пошиљку, а књиге, слике, фотографије или репродукције шаљем као препоручену “штампану ствар”, или “тисковину” (уколико је тисковина, јер фотографије пошта не мора да прими као тисковину). Шаљем и Post Express-ом - данас за сутра до 19 сати - уколико захтевате курирску службу, али имајте на уму да су тада трошкови слања, зависно од тежине предмета, већи за бар 70%.
► Продату робу носим на пошту три пута недељно: понедељком, средом и петком (тј. уколико ваша уплата буде видљива на мом текућем рачуну једног од наведених дана до 13:00 сати. Ако буде видљива после наведеног сата, биће послата првог наредног од наведених дана).
► Износ за купљени предмет купац треба да уплати на мој текући рн., (који ће добити путем Лимундо-Купиндо мејла) а такође и трошкове паковања/доставе (ти трошкови су увек наведени у мојим огласима, под насловом Транспорт).
► Купљене предмете не носим по (Бео)граду, нити се сусрећем с купцима. Изузетно, за неки тежи предмет (нпр. преко 2 кг), можда је могућ договор о преузимању на мојој адреси у Бгд, или по договору, али и тада важе претходно изнета правила о уплати, тј. уплата пре слања или пре договорене испоруке.
► Поузећем не шаљем. Уплату на руке не примам НИ У КОМ СЛУЧАЈУ (зато што хоћу да имам писани траг о уплати).
► Купљене предмете шаљем само на адресе у Србији. Не шаљем робу у иностранство (па ни у Црну Гору!).
► Не тражите од мене изузетке од овде наведеног, јер имам личне искуствене разлоге да на изузетке не пристајем (а на мејл поруке, у којима се траже изузеци од овде наведених услова, не одазивам се). Ако вам овде наведени услови у нечему не одговарају немојте се јављати на моје огласе.
► Ако се предмет не прода овде, биће пренет на Купиндо.