Od 30.4. menja se cenovnik na Limundu:
- smanjuje se provizija za obnavljanje aukcije
- povećava se provizija za uspešno završene aukcije
Sve ostale provizije ostaju nepromenjene. Detaljan cenovnik možete pogledati ovde.
SNIŽENO SA 200 EVRA, NAROD NEMA PARA ZA ANTIKVITETE PA DA ZAVRŠIMO SA BAVLJENJEM OVIM POSLOM I BAR IZVUČEMO ULOŽENE PARE U ANTIKVETETE U OVIH 25 GODINA, AKO JE IKAKO MOGUĆE.
SVE ŠTO PRODAJEM KUPLJENO JE OD DOBAVLJAČA IZ BEČA, NAPULJA, MILANA, BERLINA, PARIZA, LONDONA, ILI NA NAJLON PIJACI U NOVOM SADU.
NIJE NAĐENO NA ULICI, U KONTEJNERU, NA TAVANU, DAKLE SVE JE KUPLJENO ZA OTPRILIKE OVU CENU PO KOJOJ RASPRODAJEM, ILI EVENTUALNO 20 - 30 % NIŽE ZA SKUPLJE PREDMETE.
POGLEDAJTE SVE MOJE PREDMETE OVDE ILI U ANTIKVARNICI U CENTRU VRDNIKA I ISKORISTITE PRILIKU DA KUPITE NEŠTO LEPO PO POVOLJNOJ CENI JER ŽELIM DA IZAĐEM IZ OVOG NEISPLATIVOG POSLA I IZVUČEM NOVAC KOJI SAM ULOŽIO.
128 x 68 cm, potpisano, uramljeno i zastakljeno ulje na platnu doneto iz Italije pre 40 godina.
Ram ima okrznuca boje, realno je za zamenu i zato niza cena za ovu prelepu sliku.
Linija u gornjem uglu je odraz krova kuće u staklu, uživo bez mana.
Cena je snizena i fiksna.
Iskljucivo licno preuzimanje u Vrdniku.
Sve što kupite možete da vratite u roku od tri dana ako ne budete zadovoljni predmetom, postarinu placate vi.
Za štetu nastalu u transportu ne odgovaram, ja cu se potruditi da predmet spakujem najbolje sto mogu.
Moguće je plaćanje u 2 ili 3 rate za skuplje predmete.