Trenutna ponuda: 550 RSD
550 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva
Saznajte više o Limundo zaštiti
Detektor dima Ei Electronics Ei650 sa baterijom od 10 godina
Opis proizvoda:
Detektor dima Ei Electronics Ei650 je samostalni optički detektor dima sa ugrađenom litijumskom baterijom koja traje 10 godina. Dizajniran je za rano otkrivanje požara u stambenim prostorima.
Ključne karakteristike:
Optički senzor: Brzo detektuje čestice dima koje nastaju kod tinjajućih požara.
Baterija od 10 godina: Ugrađena litijumska baterija obezbeđuje dugotrajnu zaštitu bez potrebe za zamenom.
Kompenzacija zagađenja: Uređaj ima automatsku kompenzaciju zagađenja, što smanjuje rizik od lažnih alarma izazvanih prašinom.
Taster za testiranje/isključivanje (Hush): Veliki taster omogućava jednostavno testiranje uređaja. U slučaju lažnog alarma (npr. od kuvanja), alarm se može utišati na 10 minuta.
Nema LED lampica: Tokom normalnog rada nema treperećih LED lampica, što ga čini pogodnim za spavaće sobe.
Jednostavna instalacija: U pakovanju dolaze šrafovi i montažna ploča za laku instalaciju bez potrebe za žičanim povezivanjem.
Ovaj detektor dima je proglašen pobednikom na testovima kvaliteta od strane organizacije "Stiftung Warentest". Poseduje Q-sertifikat za visok kvalitet i pouzdanost.