Preko 15 miliona uspešnih kupovina
【Više od moćnog startera od 4000A】Prenosivi starter za automobile 4 u 1 može da pokrene većinu vozila od 12V, pogodan za benzin od 10,0L ili dizel od 8,0L. Kada je vaš automobil u kvaru na putu, starter koristi tehnologiju litijumskih baterija visoke snage, u kratkom trenutku baterija će generisati vršnu struju do 4000A da bi pokrenula vaš ugašeni motor.
【Prenosiva prenosna baterija】Q18 nije samo baterija za starter, već i pumpa za vazduh startera za automobil sa baterijom od 74WH koja ima USB izlaz QC3.0 za punjenje vaše prenosne elektronike, uključujući mobilne telefone, tablete, digitalne kamere, napajanje ventilatora automobila itd. Da biste koristili ovu funkciju, potrebno je da uključite uređaj.
【Bežični punjač od 150PSI】Baterijska kutija za punjenje sa LCD ekranom za očitavanje pritiska u gumama kada je povezan sa vašom gumom, automatsko zaustavljanje na podešenom pritisku kako bi se izbegao prekomerni pritisak. Pumpa za gume može da se koristi sa unapred podešenim ograničenjima za automatsko naduvavanje, a režim naduvavanja možete podesiti u bilo kom trenutku tokom procesa pumpanja. Postoje 4 unapred izabrana režima: automobil, motocikl, bicikl, košarka.
【LED svetlo za hitne slučajeve】Prenosivi džamper za pokretanje automobilskog akumulatora ima ugrađenu LED baterijsku lampu sa 3 režima: baterijska lampa, SOS, stroboskop. Baterija traje 11-12 sati, ima ugrađeni sistem za odsjaj, što vam omogućava da je koristite na kampovanju, u prirodi, u hitnim slučajevima, na putovanjima itd. Dobar je pomoćnik za dom i na otvorenom. Može se koristiti i kao poklon za ljubitelje automobila.
【Inteligentna bezbedna zaštita】Jedinstveni dizajn Q18 pojačivača automobilskog akumulatora olakšava i brzo pokretanje vašeg automobila u ekstremnim uslovima (-2°C do 60°C), sa ugrađenih 10 tehnologija bezbednosne zaštite (prekomerno punjenje, prekomerna struja, kratki spoj, obrnuti polaritet, niska temperatura, visoka temperatura, prenapon, preopterećenje, zaštita od varnica, obrnuto punjenje).
A8