Električni masažer za vrat Pametni masažer za vrat JT-66
Masažer za vrat imitira različite vrste masaže kako bi se postiglo duboko opuštanje vratne kičme, ublažava bolove u vratu, poboljšava kvalitet sna, smiruje živce, stimuliše, poboljšava cirkulaciju krvi.
Pametni masažer za vrat JT-66 je električno-impulsni masažer sa 6 masažnih glava koje vam omogućavaju efikasnu masažu vratnog područja kod kuće. Njegov rad uključuje: miostimulaciju pomoću električnih impulsa, dejstvo magnetnih talasa i infracrveno zagrevanje pomoću infracrvenog talasa željene dužine. Ove vrste masažnih efekata brzo i udobno ublažavaju bol i napetost u vratu, uklještene mišiće i nervne završetke. Nakon seanse masaže, mišići vrata vraćaju tonus, poboljšava se cirkulacija krvi i limfna drenaža, bol, otok i upala mišića vrata brzo prolaze.
Električni impulsi masažera prodiru u kožu do dubine od 5 cm, obnavljajući neuromuskularni prenos, cirkulaciju krvi, limfnu drenažu i obnavljajući ćelijski metabolizam. Pametni masažer za vrat JT-66 je udoban i jednostavan za upotrebu, radi na ugrađenu bateriju, pogodan je za upotrebu kod kuće, na poslu, u automobilu ili na putovanjima.
Karakteristike:
Tip: električni impulsni masažer;
Model: JT-66;
Područje primene: vrat;
Broj masažnih glava: 6 kom;
Načini masaže: kombinovana, akupunktura, sa pritiskom, Šiacu masaža, gnječenje, ritmička;
Napajanje: iz ugrađene baterije;
Punjenje: USB;
Snaga: 3 W;
Materijal kućišta: ABS plastika;
Boja: bela;
Dimenzije proizvoda: 15x14x4 cm;
Dimenzije pakovanja: 21x15x7 cm;
Težina pakovanja: 500 g;
Sadržaj pakovanja: JT-66 masažer, kabl za punjenje, uputstvo;
Pakovanje: brendirana kutija.
Od dana 22.07.2025
Cc paketi su moguci samo uz prethodnu uplatu na racun, pouzecem vise ne saljemo kao cc paket
Od 25.07.2025
Reklamacije ce se uvaziti :
Kada vi vratite predmet bez otkupne cene, mi proveravamo predmet da li je kvar izazvan losim rukovanjem ili ne i da li je predmet uopste nas
Tek onda dobijate novac nazad i to iskljucivo na racun. (Zbog prevara i losih iskustava primorani sko da reklamacije vrsimo ovako)