Bulls MTB 29" – aluminijum 6061, ozbiljna mašina

51 pregled
15 želi ovaj predmet

Bulls MTB 29" – aluminijum 6061, ozbiljna mašina

Trenutna ponuda: 10 RSD

20 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva

6 dana, 14 sati 28.11.2025. u 21:16 1 ponuda

Preko 15 miliona uspešnih kupovina

Prodavac

Nightmare4

Nightmare4

(14.731)

100% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

48.958 pozitivnih ocena

Beograd-Grocka, Grad Beograd, Srbija

Svi predmeti prodavca

Detalji predmeta

  • Stanje Polovno

Bulls MTB 29" – aluminijum 6061, ozbiljna mašina

U ponudi je veliki Bulls MTB bicikl sa točkovima 29 inča – ogroman ram, pravi izbor za više i jače vozače. Za orijentaciju: ja imam oko 171 cm i ne mogu da ga „uzjašem“, znači ovo je bajs za visoke ljude ili one koji vole krupan ram i stabilnost.

▶ Rama aluminijum 6061 – lagana ali čvrsta konstrukcija
▶ Točkovi 29x2.25 – Ace of Pace gume, dobro stanje, odlična stabilnost na putu i terenu
▶ 21 brzina – Shimano menjači, precizno šaltanje
▶ Prednja suspenzija radi lepo, upija neravnine
▶ V-brake kočnice – pouzdano koče, odmah spremne za vožnju
▶ Sic Selle Royal Lookin – udoban, kao nov
▶ Dodaci: držač za telefon/tablet, držač flašice, zadnji nosač tereta, nogara
▶ Sve funkcioniše, menjači, kočnice, lanci – samo sesti i voziti.
▶ Estetski – ram oblepljen nalepnicama (tako je kupljen), kome smeta može skinuti, kome je kul ostaviti kao street/urban stil.

Bajs je stvarno masivan i ozbiljan, pravi terenac – stabilan, jak, precizan u vožnji. Predviđen za visoke vozače, duga rama i visok položaj sedenja. Gume su dobre, nisu ispucale, drže dobro. Sedlo top.

Model Bullsa je verovatno iz Cross/Sharptail/King Cobra serije (6061 alu + 29"), ali zbog nalepnica se tačan naziv ne vidi – zato to ne navodim u naslovu, ali ko zna Bulls zna šta je.

Srećna licitacija i uspešna kupovina.

Uslovi prodaje prodavca

Zdravo svima!
Mi smo Filip i Irena i hvala vam što ste svratili do našeg malog kutka na Limundu!

Pre nego što krenemo u avanturu zvanu kupovina, evo nekoliko važnih stvari koje želimo da podelimo – bez sitnih slova, sve jasno i iskreno:

- Poštarina (City Express): 286 RSD – najpovoljnija i proverena opcija.
Uplata ide unapred na račun (iznos predmeta + poštarina). Vama ostaje posle samo da pokupite paket

- Limundo uzima proviziju bez obzira na to da li je kupovina realizovana, tako da svaki "klik iz dosade" nas zapravo košta – i vremena i novca. Ako se kupovina ne završi na vreme, bićemo prinuđeni da ostavimo negativnu ocenu (ne zato što volimo, nego jer moramo da vratimo proviziju).

- Sve što je prikazano na slikama – to dobijate. Ako se neki kabl, punjač ili dodatak ne vidi – znači da nije deo ponude. Pitajte slobodno ako nešto nije jasno!

- CC pakete ne šaljemo, hvala na razumevanju.

- Kupci koji su novi ili imaju više negativnih ocena – prvo uplata, pa slanje. Nije nepoverenje, samo prevencija, da sve ide glatko.

- Lično preuzimanje – može, ali isključivo na adresi dobijenoj od Limunda i uz prethodnu najavu.

Molimo za brzu realizaciju, posebno kod većih predmeta – kuća nam je mala, nije IKEA skladište (mada bismo voleli da jeste bar na dan :). Svaka stvar viška zauzima dragoceni kutak – između kreveta i kutije sa kablovima već vodimo tihi rat.

- Ne preuzimamo odgovornost za eventualna oštećenja nastala tokom transporta.
Pakete pakujemo s pažnjom. Od onog trenutka kada paket preuzme kurirska služba dalje rukovanje je van naše kontrole – a znamo svi da u magacinima paketi ponekad ne dobiju tretman kakav zaslužuju.

- Hvala još jednom što kupujete kod nas i što poštujete pravila. Radujemo se svakoj saradnji, svakom pozitivnom utisku i naravno – vašim porukama.

Srdačno,
Filip & Irena

Prodavac

Nightmare4
Nightmare4 (14.731)

100% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

48.958 pozitivnih ocena

Beograd-Grocka, Grad Beograd, Srbija

Svi predmeti prodavca
Predmet: 150985227