Preko 15 miliona uspešnih kupovina
Prodajem polovni laptop ASUS K56CM, 15.6" sa sledećim karakteristikama:
Computer: ASUS K56CM
CPU: Intel Core i5-3317U, 1.70 GHz (17.00x100.0)
Motherboard: ASUS K56CM
Chipset: Intel HM76 (Panther Point)
Memory: 8GB DDR3
- 4096 MB PC12800 DDR3 SDRAM - Samsung M471B5173EB0-YK0
- 4096 MB PC12800 DDR3 SDRAM - Kingston ACR16D3LS1KFG/4G
Graphics 1: Intel HD Graphics 4000, 2112 MB
Graphics 2: NVIDIA GeForce GT 635M, 2048 MB DDR3 SDRAM
Display: 39.6 cm (15.6") 1366 x 768 pixels LED backlight 16:9
SSD Drive: SAMSUNG MZ7LN256HCHP-000H1, 256 GB, Serial ATA 6Gb/s @ 6Gb/s
Optical Drive: MATSHITA DVD-RAM UJ8C2 S, DVD+R DL
Sound: Intel Panther Point PCH - High Definition Audio Controller [C1]
Wi-fi Network: Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter
Network: RealTek Semiconductor RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC
OS: Microsoft Windows 10 Professional (x64) Build 19045.5854 (22H2)
Laptop se prodaje u ispravnom stanju.
Spolja, laptop je odlično očuvan sa veoma malim tragovima korišćenja. Prelep, karakterističan ASUS dizajn. Sve se jasno vidi na slikama pa molim sve da lepo pogledaju.
Displej ispravan, bez lufta šarkama.
Tastatura očuvana, precizna.
Tehnički perfektan za ovu generaciju laptopova:
-Odličan procesor Intel Core i5-3317U, sa 2 jezgra i 4 logička procesora, osnovne frekvencije rada 1.7GHz i maksimalne turbo frekvencije 2.6GHz i 3MB SMART keš memorije,
-Potpuno ispravan hard disk od 500GB, 100/100% u HDD Sentinelu,
-8GB DDR3 memorije,
-Kvalitetna integrisana grafička kartica Intel HD Graphics 4000 i još jedna zasebna grafička NVIDIA GeForce GT 635M sa 2GB DDR3 memorije,
-Webkamera, mikrofon i wi-fi besprekorni,
-Prelep (15.6") displej u HD rezoluciji,
Na laptopu je instaliran WIN 10 sa svim potrebnim drajverima i odlično radi.
Prodaje se sa punjačem, baterija drži oko 2h.
I/O Ports:
1x USB 3.0 (data speed up to 5Gbps)
2x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1x HDMI
1x VGA Port (D-Sub)
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Trudim se da svaki predmet koji prodajem što bolje opišem. Sve ono što Vas dodatno interesuje pitajte tokom trajanja aukcije. U pitanju su polovni predmeti koji imaju određenih tragova korišćenja tako da Vas molim da dobro pogledate slike.
Ne odgovaram na pitanja o stanju predmeta nakon pobede na aukciji i eventualnih dodatnih uslova za kupovinu.
Kod aukcija sa laptopovima molim Vas da duzinu trajanja baterije uzmete sa rezervom, jer kapacitet polovne baterije moze ozbiljno da varira. Na svakoj od aukcija je postavljeno TRENUTNO stanje baterije, sto ne znaci da ce takvo biti i kod sledeceg punjenja ili kod drugacijeg nacina koriscenja laptopa.
Svaki predmet koji šaljem kurirskim službama je dobro zaštićen i upakovan. Ne odgovaram za oštećenje i lomove koji su nastali u toku transporta. Ukoliko je predmet oštećen, molim Vas da kontaktirate kurirsku službu i napravite zapisnik o oštećenju kako bi sa njima ostvarili pravo na nadoknadu zbog oštećenja u transportu jer kurirske službe veoma malo vode računa prilikom transporta.
Svi članovi koji žele da kupe neki predmet, pa poskidaju ili zamene delove i onda reklamiraju, molim da ne licitiraju na mojim aukcijama jer imam sve serijske bojeve ugrađenih delova.
Uslovi reklamacije:
-predmet koji se reklamira saljete nazad o mom trosku, ali BEZ OTKUPNINE. Nakon pregleda reklamiranog predmeta isti cu pokusati da popravim, zamenim slicnim ili drugim sa boljim karakteristikama, a u slucaju da ovo ne moze da bude popravljeno ili nemam adekvatnu zamenu, novac uplacujem na tekuci racun kjupca. Ukoliko se tokom pregleda predmeta koji je reklamiran utvrdi da je otvaran bez mog odobrenja, da su zamenjeni ili poskidani delovi ili da se intervenisalo na bilo koji nestručni način, REKLAMACIJA NEĆE BITI UVAŽENA i predmet će u takvom stanju biti vraćen kupcu. Softverske greške koje se jave prilikom korišćenja morate sami da sredite ili da potražite ko će to umesto vas da uradi te iste ne mogu biti predmet reklamacije.
Kome ne odgovaraju ovi uslovi reklamacije, molim da ne licitiraju na mom nalogu.