Iskoristite popust od čak 50% i do 14. februara aktivirajte promo opcije TOP potkategorija i Žuta pozadina po sniženim cenama! Pokrenite prodaju ovde.

Fiber duplex optički kabl SC/APC - SC/APC 3 metra

74 pregleda
1 želi ovaj predmet

Fiber duplex optički kabl SC/APC - SC/APC 3 metra

Cena: 550 RSD

Kupi odmah

Cena Vam je previsoka? Dajte svoju ponudu za predmet!

Saznajte više o Limundo zaštiti

Prodavac

drModesty3

drModesty3

(352)

96,15% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

423 pozitivnih ocena

Beograd-Čukarica, Grad Beograd, Srbija

Svi predmeti prodavca

Detalji predmeta

  • Stanje Nekorišćeno

Fiber duplex patch cord kabl SC/APC - SC/APC singlemode 0.9mm duzina 3m, APC (Angled Physical Contact),
novo na stanju vise komada
CENA ZA JEDAN KOMAD

Uslovi prodaje prodavca

  • Plaćanje Tekući račun (pre slanja), Lično
  • Slanje Lično preuzimanje, Post express, Pošta

Prodavac

drModesty3
drModesty3 (352)

96,15% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

423 pozitivnih ocena

Beograd-Čukarica, Grad Beograd, Srbija

Svi predmeti prodavca
Predmet: 117391397