Trenutna ponuda: 1.399 RSD
1.399 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva
Cena: 1.400 RSD
Kupi odmahSaznajte više o Limundo zaštiti
75% PAMUK
25% LUREX - izuzetno prijatan i tegljiv materijal tanje teksture ka srednjoj debljini, mekan je i preudoban za nošenje.
Lurex su metalizirana vlakna koja daju tkaninama svetlucav, metalik izgled, dodajući eleganciju i sjaj, čak i svakodnevnoj garderobi.
Model tunike sa sofisticiranim metalnim srebrnim odsjajem koji ne tamni, ne ljuspa se i zadržava sjaj.
Iako je sam kroj jednostavan - ovalni izrez, blago spuštena ramena, dugi rukavi, od pazuha blago širenje ka obodu sa prorezima sa strana - svetlucavi segmenti daju luksuzan i blistav efekat.
Po onome što vidim, kao nova.
Naznačena veličina 46, ali DEFINITIVNO je veća, po mojoj proceni, idealna je za dame koje nose 52/54, svakako pratite mere:
rukav celom dužinom od izreza: 68 cm
pazuh-pazuh poluobim: 73 cm max do 103 cm
poluobim preko stomaka: 71 cm max do 103 cm
poluobim iznad proreza: 74 cm max do 105 cm
dužina: 76 cm
Iznos možete uplatiti na broj tekućeg računa u Banca Intesa koji glasi:
160-0900100418038-85
VALENTINA DESPOTOVIĆ
Pakete šaljem Post Expressom ili kao CC paket dva puta nedeljno, ali ne mogu da preciziram kojim danima, zavisi od broja porudžbina, najčešće utorkom i petkom.
Troškove poštarine snosi kupac!
Za iznose preko 6.000 RSD, uz uplatu unapred na tekući račun, ja plaćam poštarinu!
Ovo ne važi za slanje pouzećem!!!
Rok za kupoprodaju je 7 dana, pa najljubaznije molim da se rokovi predviđeni pravilima ovog sajta poštuju i da se ne oteže sa uplatama kako ne bi bilo kasnijih nesporazuma.
Za kupce iz Novog Sada, i sve ostale koji žele lično da preuzmu artikl, preuzimanje se obavlja isključivo na mojoj adresi.