Trenutna ponuda: 699 RSD
699 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva
Preko 15 miliona uspešnih kupovina
■ Prah od latica ■
Haljina koja odiše lakoćom i ženstvenošću – u nijansi sivo-plavog neba prošaranog sitnim cvetnim motivima. Savršen izbor za tople dane kada želiš da izgledaš sofisticirano, a da se osećaš udobno i prirodno.
✨ Materijal: prijatan pamuk sa elastinom – nežan uz kožu, sa blagim rastezanjem za dodatnu udobnost
● Kroj: romantičan, blago strukiran, sa kratkim rukavima i cvetnim printom
● Veličina: UNI – odgovara konfekcijama S do L
● Preporuka za grudi: do 100 cm
● Dužina haljine: 87 cm
● Cena: 700 RSD
---
◇ Stilski predlozi:
1. Casual romantika
Uz bele ravne sandale, slamastu torbu i punđu – savršen dnevni look za šetnju gradom ili odlazak na kafu.
2. Boho šik
Kombinuj je s bež espadrilama, oversized naočarima i šeširom širokog oboda za lagani festivalski vajb.
3. Francuski minimalizam
Dodaj baletanke u puder roze nijansi i malu torbicu preko ramena, a kosu uvij u lagane talase – jednostavno i šik.
4. Večernji ton
Za romantičan izlazak, upari je sa sandalama na malu štiklu, tankim kaišem u struku i diskretnim nakitom od zlata.
---
Haljina Prah od latica donosi ti sve što ti je potrebno za bezbrižan, a stilizovan letnji dan. ?️
■ Napomena: Fotografije na modelima i grafički prikazi služe kao inspiracija i ne predstavljaju veran prikaz samog artikla.
Za tačan izgled, boju i kroj – pogledajte originalne fotografije proizvoda.
Pogledajte sve ponude !
Šaljem kao cc paket ili postexpres nakon uplate na račun !
Aukcije možete pogledati na sledećem linku:
https://www.limundo.com/Clan/Ixsky
Ukoliko vam se nešto dopadne molim vas da licitirate u toku trajanja aukcije jer akcijska cena važi samo za to vreme, nakon čega se vraća na fiksnu cenu. Hvala na razumevanju.
Slanje ide nakon uplate na račun ! U cilju mi je da što pre obavimo kupo-prodaju tako da vas molim da to bude obostrano! Hvala puno potencijalnim kupcima !
Lično preuzimanje može, nakon dogovora ! (Za iznose ispod 1000 dinara samo slanje)