➡️Kupi odmah za 3.999 RSD ⊂(◉‿◉)つ
Stanje:Nekorišćeno✅
-Slike su deo opisa✔️
Adidas Breaknet M su muške lifestyle patike inspirisane tenisom, sa gornjim delom od sintetičke kože i karakterističnim Adidas prugama sa strane. Imaju gumeni đon za dobro prijanjanje i EVA uložak za udobnost, idealne za svakodnevno nošenje, grad, školu ili casual kombinacije. Nisu namenjene za intenzivan sport, već za ležeran urbani stil.
Podaci sa etikete: US8,5-UK8-FR42-JP265 Vietnam
-Uz bele patike najbolje idu majice u neutralnim bojama poput bele, sive, crne, bež ili pastelnih nijansi poput svetlo plave i svetlo zelene, obične ili oversized, eventualno sa diskretnim printom.
-Farmerke ili pantalone biraj plave, svetlo plave, sive, crne ili bele, a leti može i šorts, sve za ležeran i casual izgled.
-Jarke i prenaglašene boje bolje izbegavati da patike ostanu u fokusu.
✰✰✰✰✰
웃☼ Pogledajte i moje ostale predmete-kvalitetna i originalna obuca na sajtu ☼웃 :
https://www.limundo.com/Clan/NikolaGospodin/SpisakAukcija
➡️ Postovani saradnici deaktivirana je opcija "LIČNOG PREUZIMANJA" na svim predmetima ⊂(◉‿◉)つ ✅
-Slanje postekspresom ili kao cc paket-✔️
(Slanje moguće samo na teritoriji Srbije.)✔️
Troskove postarine placa kupac✔️
Rekviziti korišćeni prilikom slikanja (kalupi za obuću, metalni metar i sl.) nisu predmet prodaje.✔️
Srdačno,
Nikola