Dragi Limundovci, prodavcima se više neće prosleđivati adrese stanovanja kupaca ukoliko oni, prilikom kupovine, odaberu lično preuzimanje predmeta.

Udarna Bušilica Gerex

967 pregleda
7 želi ovaj predmet

Udarna Bušilica Gerex

Trenutna ponuda: 2.000 RSD

2.000 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva

3 dana, 21 sat 03.06.2023. u 20:40 0 ponuda

Preko 15 miliona uspešnih kupovina

Prodavac

asus2019

asus2019

(300)

100% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

410 pozitivnih ocena

Bačka Topola, Severnobački okrug, Srbija

Svi predmeti prodavca

Detalji predmeta

  • Stanje Neispravno

Udarna Bušilica Gerex
Zuji radi, samo kod ugljenih četkica svetli iskri, treba popraviti, stanje kao na slikama.
Prodajem kao neispravan bez reklamacije.

Uslovi prodaje prodavca

  • Plaćanje Pouzećem, Lično
  • Slanje Lično preuzimanje, Post express

Prilikom slanja ću upakovati da ne dođe do oštećenja, ne odgovaram za lom ili štetu u transportu, reklamaciju ne primam.
Postexpress Cenovnik od septembra 2022

http://www.postexpress.rs/struktura/lat/cenovnik/cenovnik-unutrasnji-saobracaj.asp

Ovi iznosi su bez OTK što se računa zavisno od vrednosti.

Kg --- Cena din
Do 0,5 kg --- 350,00 din
Preko 0,5 do 2 kg--- 420,00 din
Preko 2 do 5 kg --- 550,00 din
Preko 5 do 10 kg --- 710,00 din
Preko 10 do 20 kg --- 980,00 din

( Ako kupac ne preuzme paket biće BLOKIRAN - od mene ne može više da kupi predmet )

Više informacija putem poruke i slika.
Poštarinu plaća kupac. Šaljem Postexpress / Pouzećem . Nemam račun.
Ako licitirate ili kupite odmah putem poruke na limundu potvrdite podatke i tačnu adresu, ako na drugu adresu treba slati napišite u poruci.

Pogledajte i moje ostale aukcije
https://www.limundo.com/Clan/asus2019/SpisakAukcija

https://2020.limundo.com/Clan/asus2019/SpisakAukcija

https://stari.limundo.com/Clan/asus2019/SpisakAukcija


Samo onda kupite od mene ako licitirate ili kupite predmet ako stvarno hoćete kupiti i pročitali ceo opis predmeta i uslove prodaje prodavca i eventualno ako ima dodatni opis.
Ocenjivanje :

Pozitivna :
Ako ste kupili nešto od mene, poslao sam poštom treba da ocenjivate mene posle ću ja ocenjivati Vas.

Negativna :

Član koji od mene dobija negativnu ocenu biće BLOKIRAN.

Ukoliko licitirate ili kupite od mene predmet poštujte rokove kupovine, predmet šaljem postexpressom ako drugčije ne naznačim.

1) Poštujte rok od 1 dana nakon kupovine za kontakt u limundo poruci na koju adresu šaljem i tačan broj telefona na kojem bi pošta obavestila poštujte i rok za kupoprodaju. Ukoliko ovi rokovi ističu i ne javite se limundo porukom, niti telefonom i nije tačan broj telefona ili nepostojeći broj onda ocenjujem negativnom.

2) Ukoliko ste kupili predmet od mene gde je bio naznačen način plaćanja i slanja i posle se ne slažete sa tim i odustajete od kupovine negativna ocena
3) Ukoliko odustanete od kupovine negativna ocena

4) Ako kupljeni predmet pošaljem i ne preuzimate u određenom roku, a pošta meni vrati, negativna ocena

5) Za kupljeni predmet poštanske troškove snosi kupac u zavisnosti od težine i otk cene ako smatrate da su poštanski troškovi skupi i zato ne preuzimate paket negativna ocena.


Paket ne šaljem u inostranstvo samo u Srbiju.

Prodavac

asus2019
asus2019 (300)

100% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

410 pozitivnih ocena

Bačka Topola, Severnobački okrug, Srbija

Svi predmeti prodavca
Predmet: 123222901