Deset dana u Islamskoj drzavi - (NAJNIŽA CENA)

6 pregleda
1 želi ovaj predmet

Deset dana u Islamskoj drzavi - (NAJNIŽA CENA)

Trenutna ponuda: 100 RSD

100 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva

5 dana, 11 sati 21.07.2025. u 19:13 0 ponuda

Cena: 200 RSD

Kupi odmah

Saznajte više o Limundo zaštiti

Prodavac

Nik_SRB

(540)

100% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

3.094 pozitivnih ocena

Aleksinac, Nišavski okrug, Srbija

Svi predmeti prodavca

Detalji predmeta

  • Stanje Polovno

NAJNIŽA CENA NA SAJTU!

Izdavač: Laguna, 2016;
312 strana

„Ova jedinstvena knjiga – pravi bestseler – čita se bez daha, kao politički kriminalistički roman.“ Süddeutsche Zeitung

Tokom leta 2014. Jirgen Todenhefer je više meseci posvećeno istraživao situaciju na Bliskom istoku. Saznanja do kojih je došao više su nego zastrašujuća i otkrivaju ubilačke namere takozvanog kalifata, koji hoće da uspostavi božju državu u celom svetu i koji zarad ostvarenja tog cilja ne preza ni od masovnih ubistava, čak ni među muslimanima. Nakon potčinjavanja susednih država i proširenja kalifata na Bliskom istoku, naredni korak bio bi pokoravanje Evrope i Zapada.

Po dobijanju pismene garancije kalifa u novembru 2014. Todenhefer je, kao prvi novinar sa Zapada, otputovao u Mosul, središte Islamske države, gde je boravio deset dana. U razgovorima koje je vodio sa vojnicima, dželatima, sudijama, lekarima, običnim narodom, ovaj vrstni poznavalac Kurana i islamske tradicije postavljao je bez ustručavanja veoma nezgodna pitanja, upravo ona koja nas najviše i zanimaju. A odgovori koje je dobio, koliko god nam delovali neshvatljivi i strašni, zapanjujuće su otvoreni i iskreni.

„Ova knjiga je prvi iscrpan prikaz ’carstva zla’. Upravo zato je reč o veoma važnom istorijskom dokumentu.“ rbb Stilbruch

„Budući da Todenhefer upečatljivo opisuje brutalnost Islamske države, a pritom ne zaboravlja ni ’nepravde i aroganciju Zapada’, njegovu knjigu se zaista isplati pročitati.“ Magdeburger Volksstimme

„Todenhefer o situaciji na Bliskom istoku govori mnoge istine koje drugi radije prećutkuju. Čitalac, međutim, pre svega zahvaljujući intervjuima koje je vodio, dobija krajnje autentičan uvid u neshvatljivo brutalan način razmišljanja boraca Islamske države.“ Nürnberger Zeitung

Uslovi prodaje prodavca

  • Plaćanje Tekući račun (pre slanja), Lično
  • Slanje Lično preuzimanje, Pošta

Spisak svih aukcija pogledajte na: https://www.limundo.com/Clan/Nik_SRB/SpisakAukcija
Novi važeći cenovnik Pošte Srbije od 06.09.2024.
100-250 gr = 190 dinara
250-500 gr = 212 dinara
500 gr - 1 kg = 225 dinara
1 kg - 2 kg = 264 dinara

Napomena: Ukoliko je pošiljka preko 2 kg onda se šalje kao Postexpres (može i kao paket ukoliko kupac to traži).

Ukoliko se šalje običnom poštom, kao prep. tiskovina (za knjige), ceo iznos zajedno sa poštarinom se unapred uplaćuje.
Ukoliko se šalje Postexpresom, uplaćuje se unapred samo iznos predmeta, dok se poštarina plaća kuriru prilikom preuzimanja pošiljke.

Prodavac

Nik_SRB (540)

100% pozitivnih ocena u poslednjih 12 meseci

3.094 pozitivnih ocena

Aleksinac, Nišavski okrug, Srbija

Svi predmeti prodavca
Predmet: 147006165