Knjiga kao nova - na prvoj neutralnoj strani ispisan je datum kupovine (pogledajte slike) - prodaje se u stanju kao na slikama
o knjizi:
Zubin Mehta jedan je od najpoznatijih svetskih dirigenata. Poslednjih nekoliko decenija sarađivao je sa svim najznačajnijim orkestrima na svetu, sa izvanrednim solistima i operskim zvezdama. Uprkos velikom uspehu, ovaj širom sveta poznati Indijac sačuvao je nemiran duh – on je lutalica između svetova, poznat po svom angažmanu u Izraelu, ali i po muzičkoj otvorenosti, od koncerata na otvorenom do opere.
Ispunjen život – uzbudljiva autobiografija. Krenuo je iz Bombaja tridesetih i četrdesetih godina i postao jedan od najpoznatijih dirigenata na svetu. Kakva ličnost se krije iza maestra? Šta stoji iza njegovih muzičkih uverenja, a šta iza njegovog angažmana u Izraelu?
Ova knjiga je svedočanstvo o jednoj ne samo uzbudljivoj karijeri već i o zanimljivostima iz Mehtinog privatnog života.
Zubin Mehta je dragocene trenutke svoje karijere posvetio Beogradskoj filharmoniji i našoj publici, a njegova posebna ljubav i veze sa Srbijom postoje još od studentskih dana.
Ako imate nedoumica oko predmeta kontaktirajte me putem poruka.