Trenutna ponuda: 499 RSD
499 RSD minimum Dozvoljen je samo unos celih brojeva
Cena: 999 RSD
Kupi odmahPreko 15 miliona uspešnih kupovina
Sve na broju - u dosta dobro-odličnom stanju sa manjim miomirisom starine
Predmet na slici je starinska njemačka kartaška igra pod nazivom "Am Waldessaum", što u prijevodu znači "Na rubu šume". Riječ je o Quartettspielu, ili kartaškoj igri s kvartetom, s ilustracijama Liesel Lauterborn.
Na osnovu teksta na kutiji, igra je "lustiges Früchtekquartett" ili "smiješni voćni kvartet". Igra se čini kao starinski predmet, a neki oglasi je identificiraju kao da potiče iz 1940-ih ili 1950-ih.
Slične starinske kartaške igre "Am Waldessaum" bile su na prodaju online po različitim cijenama, u rasponu od oko 9,99 do 35,00 eura.
Dobar Vam dan - Dobra Vam noć
U opticaju su vrhunski predmeti , kako na licitacijama , pa tako i sa eventualnim opcijama ponudi manje
Predmete zasigurno dobijate bolje , no opisane ili ti sa originalnih slika -
Ako je neka nejasnoća u vezi predmeta , isključivo pre kupovine ! , rado u limundo porukama odgovorim , podrazumevano ako je pitanje na mestu
Reklamaciju na kupljeno ako je na svom mestu , prihvatam u roku od 10 dana po prijemu predmeta , sa povratom predmeta o kupčevom trošku . Poneki predmeti nisu podložni reklamaciji što je naglašeno u samom opisu istog predmeta
Od kupca , jedino zahtevam korektnost , po bilo kojoj osnovi zajedničkog dogovora i limundo pravilnika , koja se sprovodi isključivo u Limundo porukama ! , jer se na Limundo platformi obavlja transakcija , iz čega proizilazi da samu prodaju-kupovinu ne mešam sa privatnim životom , jer ako nešto ne mogu da ispoštujem , tada to ni ne radim
Lična preuzimanja više nisu moguća , jer više ne mogu da ih ispoštujem
Lepe jesenje dane vam želim