Preko 15 miliona uspešnih kupovina
KRAĐA ISUSA , Dž. R. Lenkford , Algoritam Beograd 2005 , Krađa Isusa je napeta i uzbudljiva priča o pokušaju da se klonira Isus Hrist. Glavni junak, dr Feliks Rosi, njujorški mikrobiolog, istražuje Torinski pokrov, počinje da žudi za odgovorom na pitanje da li niti krvlju umrljanog platna zaista sadrže krv Isusa Hrista i da li je njegova DNK očuvana.Niko sem Majkla Krajtona nije nam pružio ovoliko uverljiv uvid u oblast eksperimentalnog kloniranja, propraćenu mnoštvom kontroverzi. U Krađi Isusa Dž. R. Lenkford nam majstorski pripoveda o pokušaju da se klonira jedna od najznačajnijih i najpoštovanijih istorijskih ličnosti korišćenjem genetskog materijala dobijenog sa svete relikvije. Napisan bez ijedne greške i stručno, ovaj roman pokreće brojna religiozna pitanja , baveći se njima na neuobičajeno realističan način. Obratite pažnju na ovog autora! mek povez, latinica, format 16 x 24 cm, 301 strana, mala posveta na prvom listu.
RASPRODAJA KNJIGA PO POČETNOJ CENI OD 10 din!!! Naći ćete ih tako što kliknete na sve moje predmete, pa u meniju način kupovine SELEKTUJTE KVADRATIĆ AUKCIJA, i prikazaće Vam se svi predmeti sa početnom cenom od 10din.
Dodatno kada Vam se otvore aukcije kliknite na SORTIRAJ PO, pa izaberite ISTEKU NAJSKORIJE, i dobićete listu aukcija sa početnom od 10 dinara, po vremenu isteka.
Zbog perioda praznika vreme za realizovanje kupoprodaje može da se produži na do 20 dana.